Prodej nemovitosti s Myšák reality

Naši makléři Vám rádi pomohou při prodeji všech typů nemovitostí, ať již prodáváte dům, byt, pozemek, chatu či komerční objekt. Stěžejním pilířem naší práce jsou však prodeje bytů a rodinných domů v Praze a nedalekém okolí. To jsou nemovitosti, se kterými máme největší zkušenosti a lokality, které nejlépe známe. Při prodeji těchto nemovitostí Vám nabídneme maximální servis, který Vás bezpečně a příjemně provede celým obchodním případem a při němž bude dosaženo maximální prodejní ceny.

Hypotéky a financování

Při koupi nemovitosti či její rekonstrukcí je kvalitní a zejména výhodné financování zásadním krokem. Vždyť volba poskytovatele úvěru, výše úrokové sazby, doba splácení a nastavení fixace ovlivní Váš rodinný rozpočet na mnoho let.

Správa pronájmu nemovitostí

Investici do bytu asi zvažoval každý z nás, komu na účtu leží ladem pár milionů korun. Jenže leckoho odradí následná starost se sháněním slušných nájemníků, hororové příběhy o zničení bytu nájemníky, žádosti o drobné či větší opravy a hádaní se o vyúčtovávání služeb. Pokud nemáte čas či sílu na všechny problémy spojené se starostmi o koupenou nemovitost svěřte správu pronájmu do našich rukou.

Právní servis

Našim klientům nabízíme  v rámci zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí kompletní právní servis. Myšák reality spolupracuje se zavedenou advokátní kanceláří specializující se na právo nemovitostí – s advokátní kanceláří JUDr. Aleny Peškové.

Pronájem nemovitostí s Myšák reality

Rádi Vám pomůžeme pronajmout Vaší nemovitost. Internet je plný hororových příběhů vlastníků nemovitostí, kteří přišli díky nespolehlivému nájemníkovi o své ideály, že investice do nemovitosti, je investicí stabilní a garantovaná. O tom jestli se jedná o investici úspěšnou či o černou můru rozhoduje právě volba nájemníka, kterému svou nemovitost svěříte.

Řešení exekucí

Tíživá finanční situace může postihnout kohokoliv z nás, aniž bychom to dopředu čekali. Exekuce nemovitosti je největším strašákem všech zadlužených lidí. Pokud chcete předejít prodeji Vaší nemovitosti v dražbě, kde je dosaženo mnohem nižší ceny, než je cena tržní, obraťte se s řešením situace na nás. Dokážeme Vám pomoci. Exekuce vyplatíme a nemovitost prodáme s nejvyšším možným ziskem..

Oceňování nemovitostí

Prodali jste svou nemovitost? Nezapomeňte podat daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Pokud potřebujete pro tyto účely znalecký posudek obraťte se na nás! Provádíme také srovnávací tržní analýzu pro stanovení reálné prodejní ceny. 

Kde inzerujeme

Marketing nemovitosti je pilířem práce realitního makléře.  Internetová inzerce je základ a proto po vložení do naší databáze je nabídka na prodej či pronájem nemovitosti exportována na nejnavštěvovanější realitní servery. Jejím smyslem by mělo být dát o prodávané nemovitosti vědět co nejvíce lidem.

Profesionální fotografie nemovitosti

Příprava nemovitosti na prodej je jedna z nejpodstatnějších fází prodeje. Patří k ní zhotovení kvalitních a hlavně realitě odpovídajících fotografií nemovitosti. Je známo, že lidé nakupují očima a statisticky se hovoří o tom, že nejméně 70% možných zájemců o nemovitost se rozhoduje, jestli na prohlídku vůbec půjde dle přiložených fotografií u inzerátu.

Průkaz energetické náročnosti budovy

Pokud se zajímáte o trh s nemovitostmi tak jste zcela určitě termíny, jako PENB či energetické štítky, zaznamenali. Zkratka PENB znamená průkaz energetické náročnosti budovy a od 1.1. 2013 každý, kdo má v úmyslu prodat či pronajmout svou nemovitost, tak již při prezentaci nemovitosti musí zveřejnit a zájemci při prohlídce předložit tzv. průkaz energetické náročnosti budovy.

Znalecké posudky

Prodali jste svou nemovitost? Nezapomeňte podat daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Pokud potřebujete pro tyto účely znalecký posudek obraťte se na nás!