Hypotéky a financování

Naše služby | Hypotéky a financování

                        

Při koupi nemovitosti či její rekonstrukcí je kvalitní a zejména výhodné financování zásadním krokem. Vždyť volba poskytovatele úvěru, výše úrokové sazby, doba splácení a nastavení fixace ovlivní Váš rodinný rozpočet na mnoho let. Víme, že pro klienty je velmi složité orientovat se v nepřeberném množství nabídek, úvěrů a hypoték. 

Spojili jsme se proto v této oblasti se zkušenými profesionály a nabízíme Vám s klidným svědomím jejich pomocnou ruku při orientaci na stále spletitějším hypotéčním trhu. Zkušeně Vás provedou celým procesem a pomohou s výběrem nejlepší varianty financování, která se hodí právě Vám.

Po podpisu rezervační smlouvy můžete bezplatně využít služeb našich partnerů – poradenské společnosti Trefoil či hypotéčních specialistů v Hypobazaru. Sjednejte si s nimi nezávaznou schůzku a rozhodněte se sami, jestli jsou oni ti, kteří Vám ušetřit čas i peníze. Vědí o slevových kampaních, mají nasmlouvané individuální úrokové sazby a připraví Vám řešení na míru. Mají provizi od banky, takže  Vás jejich služby nebudou stát nic.


Proč využít naší nabídku zajištění financování?

 

  • Na jedné schůzce porovnáte produkty a nabídky většiny bank poskytujících hypoteční úvěry v České republice. Nemusíte tedy obíhat několik bankovních domů. Šetříte tak svůj čas!
  • Hypotéční specialista Vám vše vysvětlí, pomůže s výběrem, respektuje Vámi určené místo a čas schůzky, jedná s bankou, kontroluje podmínky bezproblémového čerpání úvěru, hlídá refinancování a průběh úvěru do budoucna!
  • Navštívíme s odhadcem Vámi rezervovanou nemovitost a zajistíme veškeré podklady pro poskytnutí úvěru!
  • Zaneseme na katastr zástavní smlouvy, uhradíme náklady spojené s vkladem zástavního práva!
  • Zkoordinujeme podpisy úvěrových, zástavních, úschovních a kupních smluv tak, aby se vše včas a v pořádku stihlo!
  • Hlídáme podmínky čerpání úvěru!