Pronájem nemovitostí s Myšák reality

Naše služby | Pronájem nemovitostí s Myšák reality
Rádi Vám pomůžeme pronajmout Vaší nemovitost.
 Internet je plný hororových příběhů vlastníků nemovitostí, kteří přišli díky nespolehlivému nájemníkovi o své ideály, že investice do nemovitosti, je investicí stabilní a garantovaná. O tom jestli se jedná o investici úspěšnou či o černou můru rozhoduje právě volba nájemníka, kterému svou nemovitost svěříte.
Nechte výběr nájemníka na nás. A my Vám najdeme nejen solventního nájemníka, který bude včas a řádně platit domluvené nájemné, ale také bude udržovat Váš byt či dům v pečlivém stavu. Při výběru potencionálního nájemce klademe důraz na jeho kvalitu. Důkazem toho je poskytování roční záruky na vyhledaného nájemce, který pokud ukončí nájem ve lhůtě 1 roku od uzavření smlouvy, vyhledáme nového nájemce bez nároku na provizi. Jde nám o dlouhodobé partnerství při správě Vašich nemovitostí.
 

Jak probíhá pronájem nemovitosti s Myšák reality krok po kroku:

  1. Osobní prohlídka nemovitosti makléřem, projednání výše nájemného, záloh na energie a služby a rovněž požadavků pronajímatele na nájemce (kuřák či ne, délka pronájmu, vybavení bytu, domácí zvířata).
  2. Realizace prohlídek se zájemci o pronájem.
  3. Vyhledání zájemce, uzavření rezervace s konkrétní osobou.
  4. Podpis smluvních dokumentů, úhrada prvního nájmu a kauce v hotovosti do rukou pronajímatele.
  5. Předání nemovitosti a podpis předávacího protokolu včetně vybavení bytu/domu, stavu měřičů médií (elektřina, voda, plyn apod.) a počtu předávaných klíčů; vše za naší účasti.
  6. Zajištění převodu médií (elektřina, plyn) z naší strany.
  7. Upozornění na potřebu prodloužení smlouvy o pronájmu před uplynutím doby, na kterou byla sjednána.Více informací zde